Sochacki Design – kreatywna firma IT zajmująca się projektowaniem nowoczesnych stron WWW.

WS Progres – Innowacyjna agencja piłkarska zrzeszająca najzdolniejszych młodzieżowców z całej Polski oraz Europy.

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy?

Sochacki Esports to nowatorski projekt esportowy powołany do życia przez firmę Sochacki Design oraz agencję piłkarską „WS Progres”. Inicjatorem całej idei jest Pan Wojciech Sochacki. Aktualnie organizacja Sochacki Esports skupia się na organizacji turniejów online w FIFĘ oraz CS. Oprócz tego poszukujemy progresywnego gracza w FIFĘ do naszej drużyny esportowej.

W jaki sposób do nas dołączyć?

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszenia dostępny w zakładce „Zgłaszam się” i odesłać go na maila: info@sochackiesports.com

Jakie mogę osiągnąć korzyści z tytułu nawiązania współpracy?

Wynagrodzenie adekwatne do sukcesów i promocji naszej firmy, możliwość systematycznego rozwoju oraz zbieranie bezcennego doświadczenia na arenie esportowej. Szansa otrzymania profesjonalnego kontraktu z naszą organizacją.

Jakie powinienem spełniać obowiązki?

Godne nas reprezentowanie, pełne zaangażowanie w projekt, uczciwość oraz ambitne podejście.

Jakie mamy plany na przyszłość?

Systematyczne inwestowanie w esport. Organizacja prestiżowych turniejów online. Powołanie do życia drużyny esportowej, która godnie nas będzie reprezentować.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę pod każdym kątem. Jeżeli jesteś w stanie nam pomóc w jakikolwiek sposób, zgłoś się do nas koniecznie! Poszukujemy partnerów, sponsorów, pasjonatów esportu.

Czym się zajmujemy oprócz esportu?

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych stron internetowych oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Nasza agencja piłkarska zrzesza najzdolniejszych młodzieżowców z całej Polski.